אודות

ורד ברטל

אני ורד ברטל,
מעצבת פנים מעל ל-24 שנה, מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים, בתי עסק, לובאים, ליווי מקצועי של תהליכי שיפוצים כמו גם ניהול פרויקטים של תכנון ועיצוב בתים להשקעה.
מנקודת המבט שלי עיצוב ותכנון חללים בהם נמצאים אנשים, בין אם זה במקום עבודה, בילוי או מגורים, משפיע באופן ישיר על התחושה וההשתייכות שלהם למקום, משפיע על התפקוד שלהם ותורם לאיכות חייהם.

בכל הנוגע לניהול פרויקטים, נדבך המהווה חלק משמעותי ביותר מהעשייה שלי, אני מקפידה בכל פרויקט מחדש לחשוב בצורה פרקטית, לדעת לנהל תקציבים, להכיר היטב את כל החומרים הקיימים כיום ולהציע תוצאות יישומיות ועיצוביות.
מהסיבה הזו, עוד במעמד ההיכרות עם הלקוח ויצירת הכימיה הראשונית בינינו, הוא מבין שאני כאן עבורו משלב התכנון, דרך הבחירות של החומרים, בעלי המקצוע ועד שמירה על התקציב שהוגדר מראש.
התפקיד המשמעותי ביותר שלי הוא להוות גורם מקשר איכותי בין הקבלן או כל בעל מקצוע אחר לבין הלקוח תוך שמירה על אינטרס הלקוח, להעביר, לשקף ולהנגיש לו את התהליך בשפה ובמילים שלו.

מאחר ויש ברשותי ניסיון רב שנים, הרבה לקוחות פונים אליי במטרה שאנהל, אתכנן ואעצב את נכסיהם (בתים ודירות להשקעה). הודות לידע הרב שצברתי במהלך שנות עבודתי, יש יתרון משמעותי לכך שמעצבת פנים בעלת הבנה עמוקה תהיה הפנים של בעלי הנכסים אל מול בעלי המקצוע.

בעת תהליך העבודה, לקוחותיי ואני יוצרים מערכת יחסים המבוססת על אמון הדדי, מכאן שישנם לקוחות אשר ממשיכים לעבוד יחד איתי בשיתוף פעולה למעלה מ-15 שנים, בהם הם נעזרים בשירותיי גם בעיצוב ביתם הפרטי וגם בעיצוב המשרד או בית העסק שלהם.
רב-גוניות היא חלק בלתי נפרד ממני וכמובן תנאי הכרחי לעולם העיסוק שלי, אני יודעת להתאים את העיצוב שלי למגוון האנשים וסגנונות איתם אני עובדת, כך שבין אם אתם קלאסים או נועזים, אלווה אתכם במקצועיות רבה אל עבר התוצאה הטובה ביותר, תוך המלצות חשובות שלי כאשת מקצוע ומתוך שנות הניסיון שלי והיכרותי המעמיקה עם עולם העיצוב.
אני פועלת במשך כל יום מתוך האמונה כי לכל חלל יש משמעות, ועיצוב מהווה אמצעי ישיר להעברתו.

עיצוב פנים מעורר השראה – תהליך העבודה שלי:

כאשר אני מתחילה את תהליך עיצוב הפנים ונכנסת לתמונה, אני קודם כל עורכת בירור מקיף אודות החלל, הבנה של צרכי הלקוחות, המהות של המקום (במידה ומדובר על מקום עבודה או בילוי), מה אופי המקום שהיו רוצים לקבל ועוד.
בשלב הבא אני מגבשת את כל הפרטים והמידע שקיבלתי, מנתחת ומתכננת כיצד להוציא לפועל את החזון שהוגדר.
לאחר שיש לי תוכנית מסודרת, שאושרה על ידי הלקוח, אני יוצאת לעבודה והופכת את החזון לחלל אמיתי, מעוצב ומרשים, כך שלא יפול מן החזון ואף יתעלה עליו.

תכנון הפרוייקטים שלי מתבצעים תוך כדי עבודה פונקציונלית וניצול מקסימלי של החלל העומד לרשותי.
עיצוב מרשים ויצירתי הוא חלק בלתי נפרד מעבודתי, ומכאן כי חשוב לי באופן אישי לייצר סביבה מעניינת ומתוחכמת ללקוחותיי, תוך כדי יצירת חלל אחיד, מגובש והרמוני.