אודות

ורד ברטל

אני פועלת במשך כל יום מתוך האמונה כי לכל חלל יש משמעות, והעיצוב מהווה אמצעי ישיר להעברתו.
תכנון הפרוייקטים שלי מתבצעים תוך כדי עבודה פונקציונלית וניצול מקסימלי של החלל העומד לרשותי.
עיצוב מרשים ויצירתי הוא חלק בלתי נפרד מעבודתי, ומכאן כי חשוב לי באופן אישי לייצר סביבה מעניינת ומתוחכמת ללקוחותיי, תוך כדי יצירת חלל אחיד, מגובש והרמוני.

אני ורד ברטל,
מעצבת פנים מעל ל-21 שנה ומתמחה בעיצוב לובאים, בתי עסק ובתים פרטיים.

אני מאמינה כי עיצוב החללים בהם נמצאים אנשים, בין אם זה במקום עבודה, בילוי או מגורים, משפיע באופן ישיר על התחושה וההשתייכות שלהם אל המקום.
מכאן שחשוב להעביר את התחושה שאנו רוצים להעביר במקום באמצעות עיצוב מדויק ונאמן לחזון.

בתור מעצבת פנים בעלת ניסיון רב שנים, חשוב לי להביא איתי את החדשנות בכל פרוייקט מחדש, ומכאן חשוב לציין שאני מתעדכנת ומתלמדת באופן שוטף בקורסים, ימי עיון ותערוכות בארץ ובעולם, וזאת על מנת להביא לידי ביטוי את החומרים והרעיונות הטרנדיים והנכונים ביותר לבתים ולעסקים שלכם.

עיצוב פנים מעורר השראה – תהליך העבודה שלי:

כאשר אני מתחילה את תהליך עיצוב הפנים ונכנסת לתמונה, אני קודם כל עורכת בירור מקיף אודות החלל, הבנה של צרכי הלקוחות, המהות של המקום (במידה ומדובר על מקום עבודה או בילוי), מה אופי המקום שהיו רוצים לקבל ועוד.

בשלב הבא אני מגבשת את כל הפרטים והמידע שקיבלתי, מנתחת ומתכננת כיצד להוציא לפועל את החזון שהוגדר.

לאחר שיש לי תוכנית מסודרת, שאושרה על ידי הלקוח, אני יוצאת לעבודה והופכת את החזון לחלל אמיתי, מעוצב ומרשים, כך שלא יפול מן החזון ואף יתעלה עליו.

בעת תהליך העבודה, לקוחותיי ואני יוצרים מערכת יחסים המבוססת אמון הדדי, ומכאן כי ישנם לקוחות אשר ממשיכים לעבוד יחד איתי בשיתוף פעולה למעלה מ-15 שנים, בהם הם נעזרים בשירותיי גם בעיצוב ביתם הפרטי וגם בעיצוב המשרד או בית העסק שלהם.

כמו כן, רב-גוניות היא חלק בלתי נפרד ממני וכמובן תנאי הכרחי לעולם העיסוק שלי, ומכאן כי אני יודעת להתאים את העיצוב שלי לכל הסגנונות והטיפוסים שאני עובדת איתם, כך שבין אם אתם שמרניים או נועזים, אלווה אתכם במקצועיות רבה אל עבר התוצאה הטובה ביותר, ותוך המלצות חשובות שלי כאשת מקצוע ומתוך שנות הניסיון שלי והיכרותי המעמיקה עם עולם העיצוב.