המוכר והחדש

קצת על הפרוייקט…

הגעתי לבית פרטי במצב שמור, בעלי הבית רצו מאוד לשפץ כדי לתת לו טאץ' עיצובי חדשני ועכשווי יותר.

מאחר ונקודת הפתיחה שלנו הייתה שהזוג אוהב את המרחב של הבית ולא רצה לשנות מיקומים, שמנו את הדגש על דברים אחרים, ביניהם על תכנון ועיצוב חדש של המטבח והפיכתו למזמין ונוח יותר. 

מדובר בבית מרווח בפני עצמו, אך כדי לממש את מקסימום הפוטנציאל שלו, הורדנו כמה קירות בכניסה כדי לאפשר זרימה מקסימלית בין החדרים. 

את המטבח הצרנו מעט לטובת הגדלת חדר הרחצה של האורחים. המטבח הוסב למטבח מקבילים, בו צד אחד הוא כולל אחסון עם ארונות גבוהים ומקררים, כאשר הדופן חשופה ופתוחה וניתן לשים בה דברי נוי. קיים בחלל המטבח גם מקום לאחסון זמין עבור פיצ'פקעס של הכניסה, כמו: מפתחות, דואר וכדומה.

מול הארונות הגבוהים במטבח ישנו משטח שיש רחב ואליו מתחבר דלפק עם אפשרות ישיבה של עד 4 אנשים. כמו כן, נפתחו פתחים בכניסה, בין העמודים שבכניסה, מה שאפשר לראות דרכם את הבית מכל פינה. 

בפתח שקרוב למטבח מיקמנו משרבייה ממתכת שיוצרת חציצה שקופה בין החללים, ומוסיפה הרבה שיק וצבע.

את פינת האוכל השארנו במקומה, אבל הוחלף בה הכל – הוספנו תאורה, מיקמנו ספסל מאחור ודאגנו לארון לכלי האירוח.

את הסלון החלטנו לא להזיז, אך המיקומים בו שונו מעט כדי לפתוח את החלל, כדי להוסיף מקומות ישיבה ועל מנת לאפשר ישיבת שיח כשלא רואים טלוויזיה.

קומת החדרים עברה שדרוג הכולל יצירה של פינת המשפחה שמאויישת באופן יומיומי גם כשרק בני הזוג נמצאים בבית. סוויטת חדר השינה הורחבה במעט, לטובת חדר רחצה גדול יותר וחדר ארונות פתוח עם נגרות המותאמת לצרכים.

לסיכום אציין שהבית צריך תמיד לשקף את בעליו ולכן גם פה הצבעים והתכנון היו מאד מדויקים, קלאסיים, זורמים וחמים, ויחד עם זאת, חשוב לייצר טוויסט מעניין ולכן הדגשנו את הענווה שמסתתרת במקום באמצעות פריטים מלאי צבע שנותנים קונטרסט.

מיקום הפרוייקט
חדרה
קטגוריה
בתים פרטיים
סיווג
שיפוץ
סגנון
מודרני
צילום
מירב פלברג
מוזמנים ליצור איתי קשר
לתיאום פגישה או לכל שאלה שעולה.